KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612310
nr 1261 2310
Roy Bladh, Fågel. Signerad, daterad -79. Olja på pannå, 24x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:08:13
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr